U7
U9
U11
U13
U15
U18
U21
Schedule Search
SELECT YOUR AGE CATEGORY
U7
U9
U11
U13
U15
U18
U21
Schedule Search
Contact Us
|
Login
Site Map
ABOUT US
Contact Us
Associations
Jobs in Hockey
Join Our Team
Legal
News Releases and Bulletins
Partners and Sponsors
Volunteers
Who We Are
Help Those in Need
HOCKEY CALGARY GYM BOOKING
OPERATIONS
Arena Listing
Fundraising
Health and Safety
Important Dates
Independent Safe Sport
League Resources
Policies
Regulations and Bylaws
Tournaments
Mental Health and Crisis Resources
DEVELOPMENT
Coaches
Officials
Players
REGISTRATION
General Registration Information
Financial Assistance
Forms
Scholarships
EVENTS
Adrenalin City Championships
AGM
Book Our Mascot
Esso Minor Hockey Week
FESP Cup Golf Tournament
Provincial Championships
RHC Year End Tournament
U7 Timbits Jamboree
U13AA Thanksgiving Classic
Leadership Day
Timbits Learn To Play Program
2024 Volunteer Celebration
PROGRAMS
Community
Flames Community House League
Elite
Female
Jr Flames Program
Recreational Hockey Calgary
U7 Timbits Program
U9 Development League
Northeast Sportsplex - West (NSW)
Home
>
OPERATIONS
>
Arena Listing
>
Northeast Sportsplex - West (NSW)
5206 68th Street NE
Calgary, AB, T3J 3P8
Upcoming Games
Recent Games
No Upcoming Games Available
Recent Games
League
Date
Time
Home
Score
Visitor
Score
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-03-24
2:45pm to 4:00pm
Airdrie Lightning - RHL Blue B
2
GHC Silver
GHC Silver
1
U15 Tier 1 BC
2024-03-24
1:15pm to 2:30pm
Edmonton NW602 Bandits
3
Edmonton SZ603 Oil Kings
Edmonton SZ603 Oil Kings
1
U15 Tier 3 NBC
2024-03-24
11:45am to 1:00pm
Wolverines 2
2
Raiders 3 White
Raiders 3 White
1
U15 Tier 2 BC
2024-03-24
10:00am to 11:15am
Raiders 2 Black
2
Bow River 2
Bow River 2
1
U15 Tier 1 NBC
2024-03-24
8:45am to 10:00am
U15 Fort McMurray Hawks
2
Raiders 1
Raiders 1
3
U15 Tier 3 BC
2024-03-24
7:15am to 8:30am
Bonnyville Pontiacs
6
SZ610 Oil Kings
SZ610 Oil Kings
3
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-03-23
8:15pm to 9:30pm
Devon Drillers
0
Bow Valley 1
Bow Valley 1
4
U15 Tier 3 NBC
2024-03-23
6:45pm to 8:00pm
Raiders 3 Black
6
Chestemere U15-4
Chestemere U15-4
0
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-03-23
5:15pm to 6:30pm
Airdrie Lightning - RHL Blue B
3
GHC Silver
GHC Silver
0
U15 Tier 3 BC
2024-03-23
3:45pm to 5:00pm
Indus Canes U15
5
SZ610 Oil Kings
SZ610 Oil Kings
2
U15 Tier 2 BC
2024-03-23
2:15pm to 3:30pm
McKnight 2 Black
3
Southwest 2
Southwest 2
3
U15 Tier 3 NBC
2024-03-23
12:45pm to 2:00pm
Raiders 3 White
9
SWZ619 - Oil Kings
SWZ619 - Oil Kings
1
U15 Tier 1 BC
2024-03-23
11:15am to 12:30pm
Cochrane Rockies
5
Edmonton SZ602 Oil Kings
Edmonton SZ602 Oil Kings
2
U15 Tier 2 BC
2024-03-23
9:45am to 11:00am
Bow River 2
3
McKnight 2 Orange
McKnight 2 Orange
1
U15 Tier 3 BC
2024-03-23
8:15am to 9:30am
Chestermere Lakers
6
SZ610 Oil Kings
SZ610 Oil Kings
0
U15 Tier 1 BC
2024-03-22
8:00pm to 9:15pm
Cochrane Rockies
3
Edmonton SZ603 Oil Kings
Edmonton SZ603 Oil Kings
3
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-03-22
6:30pm to 7:45pm
SZ615 Oil Kings
2
Airdrie Lightning - RHL Blue B
Airdrie Lightning - RHL Blue B
1
U15 Tier 2 BC
2024-03-22
5:00pm to 6:15pm
Raiders 2 Black
6
McKnight 2 Orange
McKnight 2 Orange
2
U15 Tier 4 NBC
2024-03-22
1:15pm to 2:30pm
Raiders 4
3
GHC Heat
GHC Heat
2
U15 Tier 3 NBC
2024-03-21
8:00pm to 9:15pm
Raiders 3 White
2
Wolverines 2
Wolverines 2
6
U15 Tier 3 BC
2024-03-21
6:30pm to 7:45pm
Raiders 3 Black
5
Wolverines 3 Blue
Wolverines 3 Blue
2
U15 Tier 2 BC
2024-03-21
5:00pm to 6:15pm
Raiders 2 White
2
McKnight 2 Black
McKnight 2 Black
2
U11 Tier 4
2024-03-20
7:15pm to 8:30pm
NW Warriors 3 White
4
Bow Valley 3 Black
Bow Valley 3 Black
5
U11 Tier 5
2024-03-20
5:30pm to 6:45pm
Raiders 5 White
7
Glenlake 5 Blue
Glenlake 5 Blue
0
U9 Tier 1
2024-03-17
1:15pm to 2:15pm
Raiders 1 Black
–
McKnight 1
McKnight 1
–
U9 Tier 1
2024-03-17
12:00pm to 1:00pm
SW 302 Scorpions
–
U9 SW301 Thunderhawks
U9 SW301 Thunderhawks
–
U9 Tier 4
2024-03-17
10:45am to 11:45am
Spruce Grove Bullets U9 6
–
GHC Heat
GHC Heat
–
U9 Tier 4
2024-03-17
9:30am to 10:30am
NW Warriors 4 Blue
–
McKnight 4
McKnight 4
–
U9 Tier 3
2024-03-17
8:15am to 9:15am
SWAT U9 4 Vultures
–
GHC Red
GHC Red
–
U9 Tier 3
2024-03-17
7:00am to 8:00am
Southwest 3 Blue
–
McKnight 3 Black
McKnight 3 Black
–
U18 Tier 2 NBC Blue
2024-03-16
7:45pm to 9:00pm
NW Warriors 1
4
Trails West 2 White
Trails West 2 White
1
U9 Tier 1
2024-03-16
5:15pm to 6:15pm
U9 SW301 Thunderhawks
–
Raiders 1 Black
Raiders 1 Black
–
U9 Tier 3
2024-03-16
4:00pm to 5:00pm
GHC Red
–
Southwest 3 Blue
Southwest 3 Blue
–
U9 Tier 3
2024-03-16
2:45pm to 3:45pm
SWAT U9 4 Vultures
–
McKnight 3 Black
McKnight 3 Black
–
U9 Tier 4
2024-03-16
1:30pm to 2:30pm
NW Warriors 4 Blue
–
GHC Heat
GHC Heat
–
U9 Tier 4
2024-03-16
12:15pm to 1:15pm
Spruce Grove Bullets U9 6
–
McKnight 4
McKnight 4
–
U9 Tier 2
2024-03-16
11:00am to 12:00pm
Glenlake 2 Blue
–
Trails West 2 Red
Trails West 2 Red
–
U9 Tier 2
2024-03-16
9:45am to 10:45am
McKnight 2 Black
–
North SEERA Stars
North SEERA Stars
–
U9 Tier 4
2024-03-16
8:30am to 9:30am
Spruce Grove Bullets U9 6
–
NW Warriors 4 Blue
NW Warriors 4 Blue
–
U9 Tier 4
2024-03-16
7:15am to 8:15am
McKnight 4
–
GHC Heat
GHC Heat
–
U9 Tier 1
2024-03-15
7:30pm to 8:30pm
U9 SW301 Thunderhawks
–
SW 302 Scorpions
SW 302 Scorpions
–
U9 Tier 3
2024-03-15
6:15pm to 7:15pm
GHC Red
–
SWAT U9 4 Vultures
SWAT U9 4 Vultures
–
U9 Tier 2
2024-03-15
5:00pm to 6:00pm
NW Warriors 2 Blue
–
Southwest 2 Blue
Southwest 2 Blue
–
U9 Tier 1
2024-03-14
5:30pm to 6:30pm
McKnight 1
–
Raiders 1 Black
Raiders 1 Black
–
U13 Female A
2024-03-12
5:30pm to 6:45pm
GHC White
4
GHC Red
GHC Red
1
U11 Tier 4 North
2024-03-11
5:30pm to 6:30pm
Springbank 4 Green
3
NW Warriors 3 White
NW Warriors 3 White
1
U18 Tier 3 NBC
2024-03-10
3:15pm to 4:30pm
McKnight 3
3
Raiders 3
Raiders 3
1
U15 AA
2024-03-10
12:15pm to 3:00pm
CRAA White
3
CBHA Hawks
CBHA Hawks
2
U15 AA
2024-03-10
9:15am to 12:00pm
NWCAA Stamps
3
CNHA Green
CNHA Green
1
U15 AA
2024-03-09
5:00pm to 7:15pm
NWCAA Bronks
6
CRAA Blue
CRAA Blue
4
U15 AA
2024-03-09
2:30pm to 4:45pm
CRAA White
3
CNHA Green
CNHA Green
2
U15 AA
2024-03-09
12:00pm to 2:15pm
NWCAA Bruins
3
CNHA Gold
CNHA Gold
2
U15 AA
2024-03-09
9:30am to 11:45am
CNHA Green
6
CRAA Blue
CRAA Blue
1
U15 AA
2024-03-08
7:30pm to 9:45pm
NWCAA Bronks
1
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
5
U15 AA
2024-03-08
5:00pm to 7:15pm
CRAA White
2
CNHA Gold
CNHA Gold
3
U15 AA
2024-03-08
2:30pm to 4:45pm
NWCAA Bruins
1
CNHA Green
CNHA Green
1
U15 AA
2024-03-08
12:00pm to 2:15pm
NWCAA Bronks
3
CNHA Gold
CNHA Gold
3
U15 AA
2024-03-08
9:30am to 11:45am
CRAA White
4
CRAA Blue
CRAA Blue
1
U18 Tier 1 NBC
2024-03-07
7:45pm to 9:00pm
McKnight 1
5
Raiders 1
Raiders 1
2
U18 Tier 1 NBC
2024-03-05
7:15pm to 8:30pm
Springbank 1 Blue
5
Glenlake 1
Glenlake 1
2
U11 Tier 3 North
2024-03-05
5:45pm to 7:00pm
NW Warriors 3 Blue
0
McKnight 3 Orange
McKnight 3 Orange
1
U13 AA
2024-03-03
12:00pm to 1:30pm
CNHA Black
4
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
8
U13 AA
2024-03-03
10:15am to 11:45am
NWCAA Bronks
1
CNHA Gold
CNHA Gold
4
U18 Tier 1 BC
2024-03-02
7:00pm to 8:15pm
Trails West 1
5
Bow River 1
Bow River 1
0
U13 AA
2024-03-02
4:45pm to 6:15pm
NWCAA Bruins
3
CNHA Gold
CNHA Gold
6
U13 AA
2024-03-02
3:00pm to 4:30pm
CBHA Hawks
2
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
6
U9 Tier 1 North
2024-03-02
1:00pm to 2:00pm
Raiders 1 White
–
Wolverines 1 Gold
Wolverines 1 Gold
–
U11 Tier 1 North
2024-03-02
11:30am to 12:45pm
Springbank 1 Blue
3
Raiders 1 White
Raiders 1 White
2
U11 Tier 2 North
2024-03-02
10:15am to 11:15am
Raiders 2
0
Bow River 2 Black
Bow River 2 Black
2
U11 Tier 2 North
2024-03-02
9:00am to 10:00am
Springbank 2
2
Bow River 2 Gold
Bow River 2 Gold
3
U15 Tier 2 BC
2024-03-01
7:30pm to 8:45pm
Bow Valley 2 Red
5
Knights 2 White
Knights 2 White
2
U18 Tier 3 BC Black
2024-02-29
9:45pm to 11:00pm
McKnight 3 Black
1
Raiders 3 Black
Raiders 3 Black
3
U15 Tier 1 BC
2024-02-29
8:15pm to 9:30pm
NW Warriors 1
8
Southwest 1
Southwest 1
2
U11 Tier 4 North
2024-02-29
5:45pm to 6:45pm
Bow River 4 Gold
2
McKnight 4
McKnight 4
0
U15 Tier 1 BC
2024-02-28
6:30pm to 7:45pm
McKnight 1
2
Bow River 1
Bow River 1
4
U15 AA
2024-02-25
7:00pm to 9:15pm
CNHA Gold
4
CNHA Black
CNHA Black
6
U11 Female B
2024-02-25
5:45pm to 6:45pm
GHC Red
0
GHC Silver
GHC Silver
1
U9 Female B
2024-02-25
4:30pm to 5:30pm
GHC Heat
–
GHC Scorch
GHC Scorch
–
U9 Tier 4 North
2024-02-25
2:00pm to 3:00pm
McKnight 4
–
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
–
U13 AA
2024-02-25
12:15pm to 1:45pm
CNHA Black
7
CBHA Wranglers
CBHA Wranglers
4
U13 AA
2024-02-25
10:30am to 12:00pm
NWCAA Stamps
5
CNHA Gold
CNHA Gold
0
U11 Female B
2024-02-24
5:30pm to 6:45pm
GHC Silver
3
GHC Red
GHC Red
2
U9 Female A
2024-02-24
10:30am to 11:30am
GHC Black
–
GHC Red
GHC Red
–
U15 AA
2024-02-19
1:00pm to 3:30pm
CNHA Black
2
CBHA Hawks
CBHA Hawks
7
U18 Female B
2024-02-18
7:15pm to 8:45pm
GHC Scorch
0
GHC Flames
GHC Flames
3
U11 Tier 1 North
2024-02-11
1:15pm to 2:15pm
Raiders 1 White
1
NW Warriors 1 White
NW Warriors 1 White
3
U11 Tier 2 North
2024-02-11
12:00pm to 1:00pm
Raiders 2
1
Bow River 2 Gold
Bow River 2 Gold
4
U9 Tier 3 North
2024-02-11
9:15am to 10:15am
McKnight 3 Orange
–
Springbank 3 White
Springbank 3 White
–
U9 Tier 4 North
2024-02-11
8:15am to 9:15am
McKnight 3 Black
–
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
–
U15 Tier 2 NBC Red
2024-02-08
7:30pm to 8:45pm
Raiders 3 White
2
Raiders 2 White
Raiders 2 White
9
U18 Female A
2024-02-05
8:15pm to 9:30pm
GHC Blue
1
GHC Red
GHC Red
2
U13 AA
2024-02-04
7:15pm to 8:45pm
CNHA Gold
1
CNHA Black
CNHA Black
3
U13 AA
2024-02-04
5:30pm to 7:00pm
CRAA Gold
2
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
7
U16 AA
2024-02-04
2:45pm to 5:00pm
CNHA Northstars
6
SSAC U16AA Cameron Homes
SSAC U16AA Cameron Homes
1
U16 AA
2024-02-04
12:15pm to 2:30pm
Beaumont Hockey U16AA
6
Sherwood Park U16AA Senators
Sherwood Park U16AA Senators
3
U16 AA
2024-02-04
9:45am to 12:00pm
CNHA Northstars
5
PAC U16AA Saints
PAC U16AA Saints
3
U16 AA
2024-02-03
5:15pm to 7:30pm
Beaumont Hockey U16AA
3
SSAC U16AA Cameron Homes
SSAC U16AA Cameron Homes
7
U16 AA
2024-02-03
10:00am to 12:15pm
SSAC U16AA Cameron Homes
6
Sherwood Park U16AA Senators
Sherwood Park U16AA Senators
3
U16 AA
2024-02-02
5:45pm to 8:00pm
PAC U16AA Saints
3
CNHA Northstars
CNHA Northstars
9
U16 AA
2024-02-02
12:30pm to 2:45pm
CNHA Northstars
6
SSAC U16AA Cameron Homes
SSAC U16AA Cameron Homes
4
U15 Tier 4 NBC
2024-02-01
7:30pm to 8:45pm
Raiders 4
3
McKnight 4
McKnight 4
1
U18 Tier 2 NBC Red
2024-01-31
9:30pm to 10:45pm
McKnight 2
2
Raiders 2 White
Raiders 2 White
1
U13 Female A
2024-01-31
8:00pm to 9:15pm
GHC Silver
0
GHC Red
GHC Red
2
U15 Female B
2024-01-30
7:45pm to 9:00pm
GHC Flash
1
GHC Flames
GHC Flames
1
U18 Female A
2024-01-28
10:00am to 11:30am
GHC Red
4
EG702
EG702
2
U13 Tier 1 North
2024-01-27
6:45pm to 8:00pm
Raiders 1
0
Bow River 1
Bow River 1
3
U13 Tier 2 North
2024-01-27
5:15pm to 6:30pm
Raiders 2 White
3
Bow River 2
Bow River 2
6
U18 Female A
2024-01-27
2:15pm to 3:45pm
GHC Silver
4
SP750
SP750
3
U18 Female A
2024-01-27
12:30pm to 2:00pm
GHC Red
2
EG701
EG701
2
U15 Female A
2024-01-26
7:00pm to 8:15pm
GHC Black
1
Female U15 Airdrie
Female U15 Airdrie
3
U13 Female A
2024-01-23
7:45pm to 9:00pm
GHC Black
2
GHC Red
GHC Red
4
U15 Tier 2 BC
2024-01-18
7:30pm to 8:45pm
Bow Valley 2 Red
4
NW Warriors 2
NW Warriors 2
3
U13 Tier 2 North
2024-01-18
6:00pm to 7:15pm
Raiders 2 Black
0
NW Warriors 2 White
NW Warriors 2 White
3
U18 Tier 2 NBC Red
2024-01-17
8:15pm to 9:30pm
Bow Valley 2 Red
1
Raiders 2 White
Raiders 2 White
0
U15 Tier 2 BC
2024-01-17
6:45pm to 8:00pm
Trails West 2 White
3
Glenlake 2 Green
Glenlake 2 Green
1
U11 Tier 3 North
2024-01-17
5:30pm to 6:30pm
NW Warriors 3 Blue
5
Bow River 3
Bow River 3
0
U13 Female B
2024-01-16
7:45pm to 9:00pm
GHC Spark
3
GHC Scorch
GHC Scorch
2
U13 Female B
2024-01-16
6:15pm to 7:30pm
GHC Ignite
3
GHC Flames
GHC Flames
2
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-01-15
8:15pm to 9:30pm
Southwest 2
6
Raiders 2 Black
Raiders 2 Black
2
U13 Tier 5 North
2024-01-15
6:45pm to 8:00pm
Raiders 5 Black
1
NW Warriors 5 White
NW Warriors 5 White
8
U15 Tier 1 BC
2024-01-14
7:45pm to 9:00pm
McKnight 1
3
Bow River 1
Bow River 1
1
U15 Tier 1 BC
2024-01-14
6:15pm to 7:30pm
Knights 1
1
Glenlake 1
Glenlake 1
7
U9 Tier 4
2024-01-14
5:00pm to 6:00pm
Springbank 4 Blue
–
Wolverines 4 Blue
Wolverines 4 Blue
–
U9 Tier 4
2024-01-14
4:00pm to 5:00pm
NW Warriors 4 White
–
Glenlake 4 Blue
Glenlake 4 Blue
–
U9 Female A
2024-01-14
2:30pm to 3:30pm
GHC Black
–
GHC Red
GHC Red
–
U9 Female B
2024-01-14
1:30pm to 2:30pm
GHC Scorch
–
GHC Heat
GHC Heat
–
U9 Female B
2024-01-14
12:00pm to 1:00pm
GHC Ignite
–
GHC Flames
GHC Flames
–
U9 Tier 2
2024-01-14
11:00am to 12:00pm
NW Warriors 2 White
–
Wolverines 2 Gold
Wolverines 2 Gold
–
U9 Tier 2
2024-01-14
9:30am to 10:30am
Bow River 2 Gold
–
Knights 2 Grey
Knights 2 Grey
–
U9 Tier 2
2024-01-14
8:30am to 9:30am
Springbank 2 Blue
–
Glenlake 2 White
Glenlake 2 White
–
U13 AA
2024-01-13
6:30pm to 8:00pm
CNHA Black
4
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
5
U13 AA
2024-01-13
4:45pm to 6:15pm
CNHA Gold
2
CRAA Blue
CRAA Blue
3
U13 AA
2024-01-13
3:00pm to 4:30pm
CBHA Hawks
2
CRAA Gold
CRAA Gold
7
U11 Female B
2024-01-13
1:45pm to 2:45pm
GHC Black
4
GHC Red
GHC Red
3
U11 Female C
2024-01-13
12:30pm to 1:30pm
GHC Flames
2
GHC Ignite
GHC Ignite
3
U11 Tier 5 North
2024-01-13
11:15am to 12:15pm
Springbank 5
0
Raiders 5 White
Raiders 5 White
3
U11 Tier 5 North
2024-01-13
10:00am to 11:00am
NW Warriors 5
0
Raiders 5 Black
Raiders 5 Black
12
U11 Tier 5 North
2024-01-13
8:30am to 9:30am
McKnight 5
4
Bow River 5
Bow River 5
3
U15 Tier 3 BC
2024-01-12
8:30pm to 9:45pm
Raiders 3 White
9
Springbank 3
Springbank 3
2
U15 Tier 4 NBC
2024-01-12
7:00pm to 8:15pm
Raiders 4
5
Knights 4
Knights 4
4
U18 Tier 2 NBC Red
2024-01-10
9:30pm to 10:45pm
Raiders 2 White
2
Southwest 2 Gold
Southwest 2 Gold
2
U15 Female B
2024-01-09
7:45pm to 9:00pm
GHC Spark
3
GHC Ignite
GHC Ignite
4
U11 Tier 3 North
2024-01-09
6:15pm to 7:30pm
McKnight 3 Orange
4
Raiders 3 White
Raiders 3 White
4
U13 AA
2024-01-07
12:30pm to 2:00pm
CNHA Green
2
CNHA Gold
CNHA Gold
1
U13 AA
2024-01-07
10:45am to 12:15pm
CRAA White
0
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
4
U9 Tier 3 North
2024-01-07
9:15am to 10:15am
McKnight 3 Orange
–
Raiders 3 Purple
Raiders 3 Purple
–
U9 Tier 3 North
2024-01-06
5:45pm to 6:45pm
Raiders 3 Purple
–
Bow River 3 Gold
Bow River 3 Gold
–
U9 Tier 2 North
2024-01-06
4:15pm to 5:15pm
McKnight 2 Orange
–
Raiders 2 Purple
Raiders 2 Purple
–
U9 Tier 2 North
2024-01-06
3:15pm to 4:15pm
McKnight 2 Black
–
Springbank 2 Green
Springbank 2 Green
–
U9 Female A
2024-01-06
12:30pm to 1:30pm
GHC Black
–
GHC Silver
GHC Silver
–
U9 Tier 2 North
2024-01-06
9:30am to 10:30am
Raiders 2 White
–
Bow River 2 Gold
Bow River 2 Gold
–
U9 Tier 3 North
2024-01-06
8:30am to 9:30am
Raiders 3 White
–
NW Warriors 3 Blue
NW Warriors 3 Blue
–
U15 Female A
2024-01-04
7:30pm to 8:45pm
GHC Blue
0
GHC Red
GHC Red
2
U13 Tier 1 South
2024-01-04
2:45pm to 4:00pm
Wolverines 1
5
Bow River 1
Bow River 1
1
U13 Tier 2 South
2024-01-04
1:15pm to 2:30pm
Bow River 2
1
Wolverines 2
Wolverines 2
2
U13 Tier 1 South
2024-01-04
11:45am to 1:00pm
Southwest 1
3
McKnight 1
McKnight 1
4
U13 Tier 2 South
2024-01-04
8:30am to 9:45am
Knights 2 Grey
4
McKnight 2 Black
McKnight 2 Black
5
U13 Female A
2024-01-03
7:45pm to 9:00pm
GHC Red
1
GHC Silver
GHC Silver
4
U13 Tier 4 North
2024-01-03
6:15pm to 7:30pm
Raiders 4 Black
3
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
7
U13 Tier 2 South
2024-01-03
3:00pm to 4:15pm
Wolverines 2
9
McKnight 2 Black
McKnight 2 Black
1
U13 Tier 2 South
2024-01-03
1:30pm to 2:45pm
Bow River 2
9
Knights 2 Grey
Knights 2 Grey
0
U13 Tier 2 South
2024-01-03
9:00am to 10:15am
McKnight 2 Black
0
Bow River 2
Bow River 2
10
U13 Tier 2 South
2024-01-03
7:30am to 8:45am
Wolverines 2
5
Knights 2 Grey
Knights 2 Grey
3
U13 Tier 1 South
2024-01-02
2:30pm to 3:45pm
Wolverines 1
4
Southwest 1
Southwest 1
4
U13 Tier 1 South
2024-01-02
1:00pm to 2:15pm
Bow River 1
5
McKnight 1
McKnight 1
1
U13 Tier 2 South
2024-01-02
8:15am to 9:30am
Wolverines 2
2
Bow River 2
Bow River 2
8
U13 Tier 1 North
2023-12-17
7:45pm to 9:00pm
McKnight 1
1
Bow River 1
Bow River 1
7
U13 Tier 5 North
2023-12-17
6:15pm to 7:30pm
McKnight 5 Black
2
Raiders 5 White
Raiders 5 White
3
U11 Tier 3 North
2023-12-16
6:45pm to 8:00pm
McKnight 3 Black
2
McKnight 3 Orange
McKnight 3 Orange
2
U11 Tier 5 North
2023-12-16
5:15pm to 6:30pm
McKnight 5
0
Springbank 5
Springbank 5
12
U9 Female B
2023-12-16
10:30am to 11:30am
GHC Scorch
–
GHC Blaze
GHC Blaze
–
U9 Tier 2 North
2023-12-16
9:00am to 10:00am
McKnight 2 Orange
–
NW Warriors 2 White
NW Warriors 2 White
–
U9 Tier 4 North
2023-12-16
8:00am to 9:00am
McKnight 3 Black
–
Springbank 4 Blue
Springbank 4 Blue
–
U15 Tier 2 NBC Blue
2023-12-14
8:00pm to 9:15pm
Raiders 2 Black
1
Springbank 2 Blue
Springbank 2 Blue
3
Junior C
2023-12-10
6:45pm to 8:45pm
Raiders Hockey Club
5
Wolverines
Wolverines
3
U13 AA
2023-12-10
1:15pm to 2:45pm
CNHA Gold
5
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
1
U13 AA
2023-12-10
11:30am to 1:00pm
NWCAA Bruins
5
CNHA Black
CNHA Black
9
U9 Tier 2 North
2023-12-10
8:45am to 9:45am
McKnight 2 Black
–
McKnight 2 Orange
McKnight 2 Orange
–
U13 Tier 3 North
2023-12-09
5:45pm to 7:00pm
McKnight 3
4
Raiders 3 White
Raiders 3 White
4
U11 Female A
2023-12-09
2:45pm to 4:00pm
GHC Flyers
6
Wheatland Wranglers
Wheatland Wranglers
4
U9 Tier 3 North
2023-12-09
12:00pm to 1:00pm
Raiders 3 Black
–
Springbank 3 Blue
Springbank 3 Blue
–
U9 Tier 3 North
2023-12-09
11:00am to 12:00pm
Raiders 3 Purple
–
NW Warriors 3 White
NW Warriors 3 White
–
U9 Tier 4 North
2023-12-09
9:30am to 10:30am
Raiders 4 Black
–
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
–
U9 Tier 2 North
2023-12-09
8:30am to 9:30am
NW Warriors 2 Blue
–
McKnight 2 Orange
McKnight 2 Orange
–
U15 Female A
2023-12-07
7:30pm to 8:45pm
GHC Black
3
GHC Silver
GHC Silver
1
U11 Female C
2023-12-06
6:30pm to 7:30pm
GHC Ignite
0
GHC Blaze
GHC Blaze
3
U15 Female B
2023-12-05
7:30pm to 8:45pm
GHC Flash
0
GHC Blaze
GHC Blaze
0
U13 AA
2023-12-04
7:15pm to 8:45pm
CNHA Gold
5
CNHA Green
CNHA Green
1
U13 Tier 2
2023-12-03
7:00pm to 8:15pm
McKnight 2 Orange
8
Knights 2 Grey
Knights 2 Grey
4
U13 Tier 5
2023-12-03
5:30pm to 6:45pm
Airdrie U13 5 Black
8
NW Warriors 5 White
NW Warriors 5 White
0
U13 Tier 5
2023-12-03
4:00pm to 5:15pm
McKnight 5 Black
1
NW Warriors 5 Blue
NW Warriors 5 Blue
3
U13 Tier 4
2023-12-03
2:30pm to 3:45pm
SA510 Stingers
1
CO506 Confed Gladiators
CO506 Confed Gladiators
2
U13 Tier 4
2023-12-03
1:00pm to 2:15pm
McKnight 4 Orange
0
KC 504 Soul Reapers
KC 504 Soul Reapers
3
U13 Tier 2
2023-12-03
11:30am to 12:45pm
Beaumont U13 2 (BE502)
3
Wolverines 2
Wolverines 2
6
U13 Tier 2
2023-12-03
10:00am to 11:15am
Trails West 2 Red
5
McKnight 2 Black
McKnight 2 Black
1
U13 Tier 4
2023-12-03
8:30am to 9:45am
Bow River 4
9
McKnight 4 Black
McKnight 4 Black
1
U13 Tier 4
2023-12-03
7:00am to 8:15am
Southwest 4
3
SP508 Devils
SP508 Devils
2
U13 Tier 1
2023-12-02
8:45pm to 10:00pm
Raiders 1
1
Wolverines 1
Wolverines 1
2
U13 Tier 1
2023-12-02
7:15pm to 8:30pm
Springbank 1 Blue
5
Beaumont U13-1 Hockey (BE501)
Beaumont U13-1 Hockey (BE501)
1
U13 Tier 4
2023-12-02
5:45pm to 7:00pm
Bow River 4
1
Southwest 4
Southwest 4
5
U13 Tier 3
2023-12-02
4:15pm to 5:30pm
SG503 Spruce Grove Miners
3
McKnight 3
McKnight 3
2
U13 Tier 1
2023-12-02
2:45pm to 4:00pm
Springbank 1 Blue
4
Wolverines 1
Wolverines 1
5
U13 Tier 1
2023-12-02
1:15pm to 2:30pm
Beaumont U13-1 Hockey (BE501)
2
Raiders 1
Raiders 1
4
U13 Tier 4
2023-12-02
11:45am to 1:00pm
CO506 Confed Gladiators
3
KC 504 Soul Reapers
KC 504 Soul Reapers
3
U13 Tier 4
2023-12-02
10:15am to 11:30am
McKnight 4 Orange
2
SA510 Stingers
SA510 Stingers
9
U13 Tier 5
2023-12-02
8:45am to 10:00am
St Albert Renegades SA513
2
Knights 5 Grey
Knights 5 Grey
8
U13 Tier 5
2023-12-02
7:15am to 8:30am
McKnight 5 Orange
2
Trails West 5 Red
Trails West 5 Red
5
U13 Tier 5
2023-12-01
8:15pm to 9:30pm
McKnight 5 Orange
3
St Albert Renegades SA513
St Albert Renegades SA513
9
U13 Tier 5
2023-12-01
6:45pm to 8:00pm
NW Warriors 5 Blue
0
Airdrie U13 5 Black
Airdrie U13 5 Black
11
U13 Tier 4
2023-12-01
5:15pm to 6:30pm
SA510 Stingers
3
CO506 Confed Gladiators
CO506 Confed Gladiators
3
U13 Tier 6
2023-11-30
8:15pm to 9:30pm
McKnight 6
3
Glenlake 6
Glenlake 6
6
U13 Tier 4
2023-11-30
6:45pm to 8:00pm
McKnight 4 Black
1
Bow River 4
Bow River 4
4
U13 Tier 3
2023-11-30
5:15pm to 6:30pm
McKnight 3
0
NW Warriors 3
NW Warriors 3
6
U13 AA
2023-11-25
12:45pm to 2:15pm
CNHA Green
8
CBHA Rangers
CBHA Rangers
2
U13 AA
2023-11-25
11:00am to 12:30pm
CNHA Gold
5
CBHA Hawks
CBHA Hawks
1
U15 AA
2023-11-19
7:00pm to 9:15pm
CRAA Blue
3
CNHA Black
CNHA Black
4
U15 AA
2023-11-19
4:30pm to 6:45pm
CBHA Rangers
2
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
8
U15 Female B
2023-11-18
6:45pm to 8:00pm
GHC Blaze
0
GHC Scorch
GHC Scorch
3
U15 Female A
2023-11-18
12:30pm to 2:00pm
GHC Red
2
McKnight 2 Black
McKnight 2 Black
3
U9 Tier 2 North
2023-11-18
9:45am to 10:45am
Raiders 2 Black
–
NW Warriors 2 White
NW Warriors 2 White
–
U15 Tier 4 NBC
2023-11-17
8:30pm to 9:45pm
Raiders 4
3
McKnight 4
McKnight 4
3
U15 Female B
2023-11-15
8:45pm to 10:00pm
GHC Heat
2
GHC Blaze
GHC Blaze
1
U15 Tier 1 BC
2023-11-14
8:00pm to 9:15pm
McKnight 1
0
Springbank 1
Springbank 1
3
U15 AA
2023-11-12
6:15pm to 8:45pm
CNHA Green
3
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
2
U13 AA
2023-11-12
2:30pm to 4:00pm
CNHA Green
13
OHS Hockey - Japan
OHS Hockey - Japan
3
U13 AA
2023-11-12
12:30pm to 2:00pm
NWCAA Stamps
5
CRAA Gold
CRAA Gold
3
U13 AA
2023-11-12
10:45am to 12:15pm
CBHA Wranglers
4
CNHA Black
CNHA Black
5
U15 AA
2023-11-11
5:45pm to 8:00pm
CBHA Hawks
3
CNHA Gold
CNHA Gold
0
U15 AA
2023-11-11
3:15pm to 5:30pm
CRAA White
8
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
1
U9 Tier 1 North
2023-11-11
12:30pm to 1:45pm
Raiders 1 Black
–
McKnight 1
McKnight 1
–
U9 Tier 3 North
2023-11-11
9:45am to 10:45am
Raiders 3 White
–
NW Warriors 3 Blue
NW Warriors 3 Blue
–
U18 Female B
2023-11-08
9:30pm to 10:45pm
GHC Blaze
4
GHC Scorch
GHC Scorch
2
U15 Female A
2023-11-05
3:00pm to 4:15pm
GHC White
1
Cochrane U15 Jr. Chaos
Cochrane U15 Jr. Chaos
3
U9 Female A
2023-11-05
9:45am to 10:45am
GHC Black
–
GHC Silver
GHC Silver
–
U9 Tier 4 North
2023-11-04
8:30am to 9:30am
Raiders 4 White
–
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
–
U18 Tier 2 BC
2023-11-02
7:30pm to 8:45pm
Raiders 2 White
4
Bow Valley 2
Bow Valley 2
3
U15 Tier 2 NBC
2023-11-02
6:00pm to 7:15pm
Raiders 2 Black
1
NW Warriors 2
NW Warriors 2
4
U15 Female B
2023-11-01
6:45pm to 8:00pm
GHC Scorch
3
GHC Ignite
GHC Ignite
0
U11 Tier 4 North
2023-10-29
12:45pm to 2:00pm
Raiders 4
10
NW Warriors 4 White
NW Warriors 4 White
1
U9 Tier 4 North
2023-10-29
8:30am to 9:45am
Raiders 4 White
–
Bow River 4 Gold
Bow River 4 Gold
–
U13 AA
2023-10-28
2:00pm to 3:30pm
NWCAA Stamps
6
CNHA Black
CNHA Black
3
U13 AA
2023-10-28
12:15pm to 1:45pm
CRAA Blue
2
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
3
U18 Tier 3 NBC
2023-10-27
8:30pm to 9:45pm
Raiders 3
3
Glenlake 3
Glenlake 3
3
Junior C
2023-10-22
6:45pm to 8:45pm
Raiders Hockey Club
2
McKnight Mustangs
McKnight Mustangs
6
U13 Tier 2 North
2023-10-21
6:45pm to 8:00pm
McKnight 2 Black
3
NW Warriors 2 White
NW Warriors 2 White
5
U13 Tier 2 North
2023-10-21
5:15pm to 6:30pm
McKnight 2 Orange
2
Springbank 2 Blue
Springbank 2 Blue
5
U13 AA
2023-10-21
12:45pm to 2:15pm
CBHA Rangers
0
CNHA Green
CNHA Green
7
U13 AA
2023-10-21
11:00am to 12:30pm
CNHA Gold
7
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
2
U9 Tier 4 North
2023-10-21
9:45am to 10:45am
Raiders 4 Black
–
Springbank 4 Blue
Springbank 4 Blue
–
U9 Tier 4 North
2023-10-21
8:30am to 9:30am
Raiders 4 White
–
Bow River 4 Black
Bow River 4 Black
–
Junior B
2023-10-20
7:30pm to 9:45pm
CNHA Black
3
CNHA Gold
CNHA Gold
1
U15 Tier 3 BC
2023-10-16
8:15pm to 9:30pm
Glenlake 3 Green
1
Bow River 3
Bow River 3
1
U15 AA
2023-10-11
7:00pm to 9:15pm
CNHA Black
2
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
7
U11 Tier 4 North
2023-10-10
5:45pm to 7:00pm
Raiders 4
8
Bow River 4 Gold
Bow River 4 Gold
4
U13 AA
2023-10-08
4:30pm to 6:15pm
Sherwood Park Sin Bin Jets
2
SSAC Traxx Coachlines
SSAC Traxx Coachlines
3
U13 AA
2023-10-08
2:30pm to 4:15pm
West Central Wheat Kings
1
Lethbridge Hurricanes
Lethbridge Hurricanes
8
U13 AA
2023-10-08
12:30pm to 2:15pm
Strathcona Warriors
9
CBHA Wranglers
CBHA Wranglers
5
U13 AA
2023-10-08
10:30am to 12:15pm
CNHA Black
4
SSAC Traxx Coachlines
SSAC Traxx Coachlines
5
U13 AA
2023-10-08
8:30am to 10:15am
Sherwood Park Sin Bin Jets
4
CBHA Rangers
CBHA Rangers
1
U13 AA
2023-10-07
8:15pm to 9:45pm
Sturgeon Sting
2
SSAC Traxx Coachlines
SSAC Traxx Coachlines
8
U13 AA
2023-10-07
6:30pm to 8:00pm
West Central Wheat Kings
6
Strathcona Warriors
Strathcona Warriors
3
U13 AA
2023-10-07
4:45pm to 6:15pm
Swift Current SWT Broncos
8
CBHA Rangers
CBHA Rangers
3
U13 AA
2023-10-07
3:00pm to 4:30pm
Sherwood Park Sin Bin Jets
5
CBHA Hawks
CBHA Hawks
0
U13 AA
2023-10-07
1:15pm to 2:45pm
SSAC Traxx Coachlines
5
CBHA Wranglers
CBHA Wranglers
8
U13 AA
2023-10-07
11:30am to 1:00pm
Strathcona Warriors
10
CNHA Black
CNHA Black
3
U13 AA
2023-10-07
9:45am to 11:15am
CBHA Rangers
6
CNHA Gold
CNHA Gold
5
U13 AA
2023-10-07
8:00am to 9:30am
Red Deer Wesco Chiefs
2
Sherwood Park Sin Bin Jets
Sherwood Park Sin Bin Jets
1
U13 AA
2023-10-06
5:15pm to 7:00pm
CBHA Wranglers
7
Sturgeon Sting
Sturgeon Sting
2
U13 AA
2023-10-06
3:15pm to 5:00pm
CNHA Black
5
West Central Wheat Kings
West Central Wheat Kings
5
U13 AA
2023-10-06
1:15pm to 3:00pm
CNHA Gold
0
Swift Current SWT Broncos
Swift Current SWT Broncos
3
U13 AA
2023-10-06
11:15am to 1:00pm
CNHA Green
4
Sherwood Park Sin Bin Jets
Sherwood Park Sin Bin Jets
2
U15 AA
2023-09-30
5:45pm to 8:00pm
CBHA Wranglers
3
CRAA White
CRAA White
6
U15 AA
2023-09-30
3:15pm to 5:30pm
NWCAA Stamps
3
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
3
Junior C
2023-09-25
8:15pm to 9:30pm
Raiders Hockey Club
5
McKnight Mustangs
McKnight Mustangs
2
Junior B
2023-09-24
6:30pm to 8:45pm
CNHA Gold
5
CRAA Blue
CRAA Blue
3
U13 AA
2023-09-10
4:00pm to 5:30pm
NWCAA Stamps
4
CNHA Gold
CNHA Gold
2