U7
U9
U11
U13
U15
U18
U21
Schedule Search
SELECT YOUR AGE CATEGORY
U7
U9
U11
U13
U15
U18
U21
Schedule Search
Contact Us
|
Login
Site Map
ABOUT US
Contact Us
Associations
Jobs in Hockey
Legal
News Releases and Bulletins
Partners and Sponsors
Volunteers
Who We Are
Help Those in Need
Volunteer Opportunities
HOCKEY CALGARY GYM BOOKING
OPERATIONS
Arena Listing
Fundraising
Health and Safety
Important Dates
Independent Safe Sport
League Resources
Policies
Regulations and Bylaws
Tournaments
Mental Health and Crisis Resources
DEVELOPMENT
Coaches
Officials
Players
REGISTRATION
General Registration Information
Financial Assistance
Forms
Scholarships
EVENTS
Adrenalin City Championships
AGM
Book Our Mascot
Esso Minor Hockey Week
FESP Cup Golf Tournament
Provincial Championships
RHC Year End Tournament
U7 Timbits Jamboree
U13AA Thanksgiving Classic
Leadership Day
Timbits Learn To Play Program
2024 Volunteer Celebration
PROGRAMS
Community
Flames Community House League
Elite
Female
Jr Flames Program
Recreational Hockey Calgary
U7 Timbits Program
U9 Development League
Max Bell - Ken Bracko Arena (MB1)
Home
>
OPERATIONS
>
Arena Listing
>
Max Bell - Ken Bracko Arena (MB1)
1001 Barlow Trail SE
Calgary, AB, T2E 6S2
Upcoming Games
Recent Games
No Upcoming Games Available
Recent Games
League
Date
Time
Home
Score
Visitor
Score
U11 Tier 2 North
2024-03-24
2:45pm to 3:45pm
U11 Cranbrook Bucks
2
Southwest 2 Gold
Southwest 2 Gold
4
U11 Tier 2 North
2024-03-24
1:30pm to 2:30pm
Bow Valley 2 Black
1
McKnight 2
McKnight 2
7
U11 Tier 2 North
2024-03-24
12:15pm to 1:15pm
Bow River 2 Gold
2
GHC Outlaws
GHC Outlaws
3
U11 Tier 2 North
2024-03-23
4:15pm to 5:15pm
McKnight 2
0
U11 Cranbrook Bucks
U11 Cranbrook Bucks
1
U11 Tier 2 North
2024-03-23
3:00pm to 4:00pm
Bow River 2 Gold
2
Southwest 2 Gold
Southwest 2 Gold
4
U11 Tier 2 North
2024-03-23
1:45pm to 2:45pm
Bow Valley 2 Black
7
GHC Outlaws
GHC Outlaws
2
U11 Tier 2 North
2024-03-23
12:30pm to 1:30pm
U11 Cranbrook Bucks
5
Southwest 2 Gold
Southwest 2 Gold
3
U11 Tier 2 North
2024-03-23
11:15am to 12:15pm
Bow Valley 2 Black
6
McKnight 2
McKnight 2
2
U11 Tier 2 North
2024-03-23
10:00am to 11:00am
GHC Outlaws
3
Bow River 2 Gold
Bow River 2 Gold
5
U15 Tier 3 NBC
2024-03-20
8:15pm to 9:30pm
Trails West 3
2
Bow River 3
Bow River 3
4
U11 Tier 4 North
2024-03-19
6:45pm to 8:00pm
NW Warriors 3 White
1
Springbank 4 Green
Springbank 4 Green
1
U15 Tier 1 BC
2024-03-17
7:15pm to 8:30pm
Springbank 1
2
Bow River 1
Bow River 1
1
U15 Tier 3 BC
2024-03-17
5:30pm to 6:45pm
Trails West 3 White
2
Wolverines 3 Blue
Wolverines 3 Blue
3
U15 Tier 2 NBC Blue
2024-03-17
3:45pm to 5:00pm
Trails West 2 White
2
Bow Valley 1
Bow Valley 1
2
U15 Tier 3 NBC
2024-03-17
2:00pm to 3:15pm
Bow River 3
2
Trails West 3
Trails West 3
4
U15 Female A
2024-03-17
12:15pm to 1:30pm
GHC Black
1
GHC Silver
GHC Silver
0
U18 Female A
2024-03-16
2:00pm to 3:15pm
GHC Silver
3
GHC Blue
GHC Blue
2
U18 Female B
2024-03-16
12:30pm to 1:45pm
GHC Heat
3
GHC Flames
GHC Flames
1
U11 Tier 2 South
2024-03-16
11:15am to 12:15pm
Southwest 2 Gold
7
Glenlake 2 Green
Glenlake 2 Green
1
U11 Female B
2024-03-16
10:00am to 11:00am
GHC Silver
1
GHC White
GHC White
3
U18 Tier 1 BC
2024-03-13
8:15pm to 9:30pm
Trails West 1
4
Glenlake 1
Glenlake 1
1
U15 Tier 1 BC
2024-03-12
8:15pm to 9:30pm
Bow River 1
0
Springbank 1
Springbank 1
2
U13 Tier 3 South
2024-03-12
6:45pm to 8:00pm
Trails West 3 Red
3
Knights 3
Knights 3
2
U15 Female A
2024-03-10
5:45pm to 7:00pm
GHC Red
2
GHC White
GHC White
3
U16 AA
2024-03-09
6:15pm to 8:45pm
CRAA Gold
4
CNHA Northstars
CNHA Northstars
5
U18 Tier 2 NBC Blue
2024-03-09
4:45pm to 6:00pm
NW Warriors 1
4
Springbank 2
Springbank 2
2
U11 Tier 2 South
2024-03-09
12:45pm to 1:45pm
Knights 2 White
1
Bow Valley 2 Red
Bow Valley 2 Red
6
Junior B
2024-03-08
6:30pm to 9:00pm
CRAA Blue
3
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
5
U18 AA
2024-03-06
8:15pm to 10:45pm
NWCAA Bruins
4
CRAA Gold
CRAA Gold
5
U18 Tier 3 BC Black
2024-03-05
9:30pm to 10:45pm
Southwest 3 Blue
4
Wolverines 3
Wolverines 3
1
U16 AA
2024-03-05
6:45pm to 9:15pm
CRAA Gold
6
CNHA Northstars
CNHA Northstars
3
U15 AA
2024-03-03
1:45pm to 4:00pm
NWCAA Bronks
1
CBHA Rangers
CBHA Rangers
5
U18 Tier 3 BC Black
2024-03-02
9:15pm to 10:30pm
Trails West 3 Red
4
Knights 3 Grey
Knights 3 Grey
5
U18 Tier 3 BC Black
2024-03-02
7:45pm to 9:00pm
NW Warriors 3 Blue
2
Bow Valley 3 Black
Bow Valley 3 Black
5
U18 AA
2024-02-28
8:30pm to 11:00pm
NWCAA Bruins
5
CNHA Black
CNHA Black
2
Junior B
2024-02-25
8:30pm to 11:00pm
CNHA Gold
3
CRAA Blue
CRAA Blue
2
U15 AA
2024-02-21
8:30pm to 10:45pm
CRAA White
2
CRAA Gold
CRAA Gold
4
U18 Female A
2024-02-20
8:15pm to 9:30pm
GHC Silver
3
GHC Blue
GHC Blue
1
U15 Female A
2024-02-18
6:00pm to 7:15pm
GHC Red
0
GHC White
GHC White
2
U11 Female B
2024-02-18
4:45pm to 5:45pm
GHC White
0
GHC Silver
GHC Silver
2
U13 Tier 3 South
2024-02-17
5:30pm to 6:45pm
Wolverines 3 Blue
4
Bow Valley 3 Red
Bow Valley 3 Red
4
U13 Tier 6 South
2024-02-17
4:00pm to 5:15pm
Wolverines 6
2
Glenlake 6
Glenlake 6
8
U15 AA
2024-02-17
1:15pm to 3:30pm
CBHA Rangers
2
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
5
U15 Female B
2024-02-13
8:30pm to 9:45pm
GHC Heat
3
GHC Flash
GHC Flash
0
U15 Female B
2024-02-13
7:00pm to 8:15pm
GHC Scorch
2
GHC Blaze
GHC Blaze
1
U18 Female B
2024-02-12
9:45pm to 11:00pm
GHC Scorch
0
GHC Spark
GHC Spark
5
U18 Female B
2024-02-11
7:30pm to 8:45pm
GHC Flames
1
GHC Heat
GHC Heat
3
U18 Female B
2024-02-11
6:00pm to 7:15pm
GHC Blaze
0
GHC Spark
GHC Spark
0
U11 Female A
2024-02-11
4:45pm to 5:45pm
GHC Chaos
2
GHC Rangers
GHC Rangers
0
U13 Tier 3 South
2024-02-10
5:00pm to 6:15pm
Wolverines 3 Gold
6
Southwest 3 Gold
Southwest 3 Gold
3
U13 Female B
2024-02-10
3:30pm to 4:45pm
GHC Flames
2
GHC Ignite
GHC Ignite
5
Junior B
2024-02-09
8:15pm to 10:30pm
NWCAA Bruins
1
CNHA Gold
CNHA Gold
5
U18 Female A
2024-02-07
9:45pm to 11:00pm
GHC White
2
GHC Silver
GHC Silver
3
Junior B
2024-02-04
7:30pm to 9:45pm
CNHA Gold
3
CBHA Hawks
CBHA Hawks
4
U13 Tier 5 South
2024-02-04
6:00pm to 7:15pm
Wolverines 5 Blue
6
Knights 5 Grey
Knights 5 Grey
7
U13 Tier 3 South
2024-02-04
12:15pm to 1:30pm
Springbank 3 Green
5
Spruce Grove Flamingos
Spruce Grove Flamingos
4
U18 Female A
2024-02-03
9:15pm to 10:30pm
GHC Red
0
GHC Black
GHC Black
0
U18 Female B
2024-02-03
7:45pm to 9:00pm
GHC Blaze
1
GHC Flames
GHC Flames
2
U13 Female A
2024-02-03
11:00am to 12:15pm
GHC Red
2
Fort McMurray Huskies
Fort McMurray Huskies
3
U15 Female A
2024-02-02
8:00pm to 9:15pm
GHC Red
4
GHC Blue
GHC Blue
0
U13 Tier 3 South
2024-02-02
3:30pm to 5:00pm
Southwest 3 Gold
2
Sherwood Park Spartans
Sherwood Park Spartans
7
U15 AA
2024-01-31
7:00pm to 9:30pm
CNHA Black
3
CNHA Gold
CNHA Gold
4
U18 Tier 1 NBC
2024-01-30
9:45pm to 11:00pm
Trails West 1 Red
3
McKnight 1
McKnight 1
1
U18 Female B
2024-01-28
9:00pm to 10:15pm
GHC Blaze
1
GHC Heat
GHC Heat
3
U13 Female B
2024-01-28
7:30pm to 8:45pm
GHC Flames
2
GHC Spark
GHC Spark
7
U13 Female B
2024-01-28
6:00pm to 7:15pm
GHC Heat
1
GHC Scorch
GHC Scorch
3
U11 Tier 1 South
2024-01-27
1:45pm to 2:45pm
Wolverines 1 Blue
2
Raiders 1 White
Raiders 1 White
0
U15 AA
2024-01-21
7:30pm to 9:45pm
CRAA White
9
CNHA Black
CNHA Black
3
U18 Female A
2024-01-21
6:00pm to 7:15pm
GHC Blue
0
GHC Silver
GHC Silver
1
U13 Female A
2024-01-19
6:30pm to 7:45pm
GHC Blue
4
GHC Red
GHC Red
3
U18 Female A
2024-01-17
9:45pm to 11:00pm
GHC Blue
1
GHC White
GHC White
2
U18 Tier 3 BC Black
2024-01-16
8:30pm to 9:45pm
Trails West 3 Red
10
McKnight 3 Black
McKnight 3 Black
2
U15 AA
2024-01-16
6:00pm to 8:15pm
CRAA Blue
1
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
6
U18 Female A
2024-01-14
7:30pm to 9:00pm
GHC Black
4
GHC Silver
GHC Silver
2
U11 Tier 4 Blue South
2024-01-14
12:45pm to 1:45pm
Trails West 4 Red
1
Glenlake 4 Blue
Glenlake 4 Blue
4
U11 Tier 4 Blue South
2024-01-14
11:30am to 12:30pm
Bow Valley 4 Black
4
Trails West 4 White
Trails West 4 White
3
U11 Tier 4 Blue South
2024-01-14
10:15am to 11:15am
Knights 4 Grey
1
Glenlake 4 Green
Glenlake 4 Green
3
U11 Female B
2024-01-14
9:00am to 10:00am
GHC Blue
3
GHC Silver
GHC Silver
2
U11 Female A
2024-01-13
5:45pm to 6:45pm
GHC Rangers
1
GHC Flyers
GHC Flyers
2
U11 Female B
2024-01-13
4:30pm to 5:30pm
GHC Silver
2
GHC White
GHC White
1
U13 Tier 6 South
2024-01-13
12:00pm to 1:15pm
Glenlake 6
8
Wolverines 6
Wolverines 6
6
U13 Tier 6 South
2024-01-13
10:30am to 11:45am
Bow Valley 6
7
Knights 6
Knights 6
0
U13 Tier 6 South
2024-01-13
9:00am to 10:15am
Trails West 6
1
Southwest 6
Southwest 6
3
U18 Tier 3 BC Black
2024-01-12
9:30pm to 10:45pm
Wolverines 3
1
Bow Valley 3 Black
Bow Valley 3 Black
1
U15 Tier 1 NBC
2024-01-12
8:00pm to 9:15pm
McKnight 1
1
Glenlake 1
Glenlake 1
3
U15 Tier 1 NBC
2024-01-12
6:30pm to 7:45pm
Southwest 1
0
Bow River 1
Bow River 1
5
U13 Female B
2024-01-09
6:45pm to 8:00pm
GHC Spark
3
GHC Heat
GHC Heat
2
U18 Female A
2024-01-08
9:45pm to 11:00pm
GHC White
2
GHC Blue
GHC Blue
2
Junior B
2024-01-07
7:30pm to 9:45pm
CBHA Rangers
5
CNHA Black
CNHA Black
2
U15 Female A
2024-01-06
7:45pm to 9:00pm
GHC Red
0
GHC Silver
GHC Silver
2
Junior B
2024-01-05
8:00pm to 10:15pm
CBHA Hawks
2
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
5
U13 AA
2024-01-03
12:00pm to 2:00pm
CNHA Gold
5
Airdrie Lightning U13 AA
Airdrie Lightning U13 AA
8
U15 AA
2024-01-02
7:30pm to 9:45pm
CBHA Hawks
2
NWCAA Bronks
NWCAA Bronks
5
U18 AA
2023-12-20
8:30pm to 10:45pm
NWCAA Stamps
0
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
3
U16 AA
2023-12-19
7:00pm to 9:15pm
NWCAA Bronks
5
CNHA Northstars
CNHA Northstars
5
U18 AA
2023-12-17
7:15pm to 9:30pm
CRAA Gold
2
CNHA Black
CNHA Black
3
U18 AA
2023-12-17
4:45pm to 7:00pm
NWCAA Stamps
6
Taber Golden Suns
Taber Golden Suns
3
U15 AA
2023-12-17
1:15am to 3:30am
NWCAA Bruins
4
U15 AA Airdrie Lightning
U15 AA Airdrie Lightning
5
U18 Tier 3 BC Black
2023-12-16
5:15pm to 6:45pm
Wolverines 3
3
McKnight 3 Black
McKnight 3 Black
5
U11 Female C
2023-12-16
2:00pm to 3:15pm
GHC Heat
0
GHC Flames
GHC Flames
1
U11 Female A
2023-12-16
12:45pm to 1:45pm
GHC Chaos
0
GHC Rangers
GHC Rangers
2
U16 AA
2023-12-12
7:00pm to 9:15pm
CRAA Gold
3
Airdrie Lightning
Airdrie Lightning
4
U18 AA
2023-12-10
7:15pm to 9:30pm
CRAA Gold
3
CBHA Hawks
CBHA Hawks
5
U18 Tier 2 NBC Red
2023-12-10
12:15pm to 1:30pm
St Albert SA714 NBC 2
2
Edmonton Southwest Zone SZ711 NBC 2
Edmonton Southwest Zone SZ711 NBC 2
0
U18 Tier 2 NBC Red
2023-12-10
8:00am to 9:15am
Bow Valley 2 Red
2
Southwest 2 Gold
Southwest 2 Gold
3
U15 Female B
2023-12-08
8:15pm to 9:30pm
GHC Heat
3
GHC Spark
GHC Spark
3
U16 AA
2023-12-05
7:00pm to 9:15pm
CRAA Gold
5
Okotoks Oilers
Okotoks Oilers
2
U18 AA
2023-12-03
8:00pm to 10:15pm
NWCAA Bruins
5
CBHA Rangers
CBHA Rangers
1
U18 Tier 3 BC
2023-12-03
4:45pm to 6:15pm
Trails West 3 White
4
NW Warriors 3 Blue
NW Warriors 3 Blue
2
U18 Tier 3 BC
2023-12-03
11:45am to 1:15pm
Olds Grizzley B
1
St Albert Titans
St Albert Titans
2
U18 Tier 3 BC
2023-12-02
3:00pm to 4:15pm
Trails West 3 White
12
Olds Grizzley B
Olds Grizzley B
1
U18 Tier 3 BC
2023-12-02
1:30pm to 2:45pm
NW Warriors 3 Blue
6
St Albert Titans
St Albert Titans
2
U18 Tier 3 BC
2023-12-02
9:30am to 10:45am
Trails West 3 White
7
St Albert Titans
St Albert Titans
3
Junior B
2023-11-26
7:45pm to 10:00pm
NWCAA Bruins
4
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
13
U18 AA
2023-11-26
3:30pm to 6:00pm
CAC Butchers and Packers U18AA
4
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
5
U18 AA
2023-11-26
1:00pm to 3:15pm
Saskatoon U18AA Screaming Eagles
2
Regina U18AA Capitals
Regina U18AA Capitals
1
U18 AA
2023-11-26
10:30am to 12:45pm
CBHA Hawks
3
CRAA Blue
CRAA Blue
1
U18 AA
2023-11-26
8:00am to 10:15am
Warman U18AA Wildcats
1
Foothills Bisons
Foothills Bisons
2
U18 AA
2023-11-25
8:30pm to 10:45pm
CAC Butchers and Packers U18AA
4
St. Albert U18AA Crusaders
St. Albert U18AA Crusaders
2
U18 AA
2023-11-25
3:30pm to 5:45pm
Warman U18AA Wildcats
3
Airdrie Lightning
Airdrie Lightning
9
U18 AA
2023-11-25
1:00pm to 3:15pm
Saskatoon U18AA Screaming Eagles
0
Central Zone U18AA - Kelowna, BC
Central Zone U18AA - Kelowna, BC
3
U18 AA
2023-11-25
10:30am to 12:45pm
CRAA Gold
4
Winnipeg U17AAA Thrashers
Winnipeg U17AAA Thrashers
5
U18 AA
2023-11-25
8:00am to 10:15am
CAC Butchers and Packers U18AA
6
CBHA Hawks
CBHA Hawks
0
Junior B
2023-11-24
7:15pm to 9:30pm
CRAA Blue
14
NWCAA Bruins
NWCAA Bruins
2
U18 AA
2023-11-24
3:30pm to 5:45pm
Regina U18AA Capitals
5
CRAA Blue
CRAA Blue
1
U18 AA
2023-11-24
1:00pm to 3:15pm
Prairie Storm U18AA
4
St. Albert U18AA Crusaders
St. Albert U18AA Crusaders
4
U18 AA
2023-11-24
10:30am to 12:45pm
North Zone U18AA - Salmon Arm, BC
3
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
5
U18 AA
2023-11-24
8:00am to 10:15am
Saskatoon Sabrecats U18AA
8
Foothills Bisons
Foothills Bisons
3
U18 AA
2023-11-23
5:30pm to 7:45pm
CAC Butchers and Packers U18AA
4
Central Zone U18AA - Kelowna, BC
Central Zone U18AA - Kelowna, BC
3
U18 AA
2023-11-23
3:00pm to 5:15pm
CBHA Hawks
3
Warman U18AA Wildcats
Warman U18AA Wildcats
3
U18 AA
2023-11-23
12:30pm to 2:45pm
CRAA Gold
2
Saskatoon U18AA Screaming Eagles
Saskatoon U18AA Screaming Eagles
3
U18 AA
2023-11-23
10:00am to 12:15pm
Airdrie Lightning
5
Winnipeg U17AAA Thrashers
Winnipeg U17AAA Thrashers
2
U15 AA
2023-11-21
7:00pm to 9:15pm
CNHA Gold
4
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
2
U18 Tier 1 NBC
2023-11-19
9:45pm to 11:00pm
Wolverines 1
2
Bow River 1
Bow River 1
8
U18 AA
2023-11-19
7:15pm to 9:30pm
CRAA Gold
4
CNHA Gold
CNHA Gold
5
U11 Female A
2023-11-19
6:00pm to 7:00pm
GHC Rangers
4
GHC Chaos
GHC Chaos
2
U11 Female A
2023-11-19
4:45pm to 5:45pm
GHC Flyers
1
GHC Outlaws
GHC Outlaws
6
U9 Tier 1 South
2023-11-19
1:15am to 2:15am
Okotoks U9-A Piston
–
Wolverines 1 Blue
Wolverines 1 Blue
–
U18 Tier 2 NBC
2023-11-18
5:30pm to 6:45pm
Wolverines 2
3
Trails West 2 White
Trails West 2 White
12
U13 Female A
2023-11-18
4:00pm to 5:15pm
GHC Blue
3
GHC Black
GHC Black
0
U15 AA
2023-11-17
7:00pm to 9:30pm
CNHA Green
1
CBHA Rangers
CBHA Rangers
3
U15 AA
2023-11-14
7:00pm to 9:15pm
CNHA Green
1
CRAA Gold
CRAA Gold
6
U18 AA
2023-11-12
7:15pm to 9:30pm
CBHA Hawks
1
CRAA Gold
CRAA Gold
6
U15 AA
2023-11-12
4:45pm to 7:00pm
CRAA White
1
CNHA Gold
CNHA Gold
1
U15 AA
2023-11-11
7:45pm to 10:00pm
CNHA Green
3
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
0
U15 AA
2023-11-11
5:15pm to 7:30pm
CBHA Wranglers
2
CRAA Gold
CRAA Gold
2
Junior B
2023-11-10
6:45pm to 9:00pm
CNHA Gold
4
CBHA Rangers
CBHA Rangers
1
U15 AA
2023-11-07
7:00pm to 9:15pm
NWCAA Bronks
5
CBHA Hawks
CBHA Hawks
3
U15 AA
2023-11-05
7:15pm to 9:30pm
CNHA Gold
0
CBHA Wranglers
CBHA Wranglers
4
U18 Tier 1 BC
2023-11-04
9:15pm to 10:30pm
Wolverines 1
2
Trails West 1
Trails West 1
6
U11 Female C
2023-11-04
12:30pm to 1:30pm
GHC Heat
2
GHC Flames
GHC Flames
1
Junior B
2023-11-03
8:15pm to 10:30pm
CRAA Gold
3
CNHA Gold
CNHA Gold
9
U18 Female A
2023-11-01
9:45pm to 11:00pm
GHC Red
3
GHC Silver
GHC Silver
1
U18 Female B
2023-11-01
8:15pm to 9:30pm
GHC Blaze
2
GHC Ignite
GHC Ignite
0
Junior B
2023-10-29
7:15pm to 9:30pm
CBHA Rangers
8
CBHA Hawks
CBHA Hawks
4
U18 AA
2023-10-29
4:45pm to 7:00pm
NWCAA Stamps
4
Okotoks Oilers U18AA
Okotoks Oilers U18AA
1
U13 Tier 2 South
2023-10-28
3:00pm to 4:15pm
Wolverines 2
9
Glenlake 2 Green
Glenlake 2 Green
2
Junior B
2023-10-15
7:15pm to 9:30pm
CBHA Hawks
3
CNHA Black
CNHA Black
9
Junior Rec
2023-10-14
10:00pm to 11:15pm
Knights
–
Kings
Kings
–
Junior Rec
2023-10-11
9:45pm to 11:00pm
Avalanche
–
Wolverines
Wolverines
–
U13 AA
2023-10-09
1:00pm to 2:45pm
Lethbridge Hurricanes
5
Humboldt Broncos
Humboldt Broncos
3
U13 AA
2023-10-09
11:00am to 12:45pm
Vernon Mustangs
11
CNHA Green
CNHA Green
1
U13 AA
2023-10-09
9:00am to 10:45am
Spruce Grove PAC Saints
4
CRAA Gold
CRAA Gold
4
U13 Female AA
2023-10-08
8:15pm to 10:00pm
GHC AA Red
–
St Albert Bolts
St Albert Bolts
–
U13 Female AA
2023-10-08
6:15pm to 8:00pm
GHC AA White
–
Warman Wildcats
Warman Wildcats
–
U13 Female AA
2023-10-08
4:15pm to 6:00pm
Sherwood Park Monarchs
–
Rocky Mountain Raiders
Rocky Mountain Raiders
–
U13 Female AA
2023-10-08
2:15pm to 4:00pm
GHC AA Red
–
Edmonton Ice Blue
Edmonton Ice Blue
–
U13 Female AA
2023-10-08
12:15pm to 2:00pm
GHC AA White
–
Edmonton Ice White
Edmonton Ice White
–
U13 Female AA
2023-10-08
10:15am to 12:00pm
GHC AA Black
–
Rocky Mountain Raiders
Rocky Mountain Raiders
–
U13 Female AA
2023-10-08
8:15am to 10:00am
Southern Express
–
Sherwood Park Monarchs
Sherwood Park Monarchs
–
U13 Female AA
2023-10-07
8:30pm to 10:00pm
St Albert Bolts
–
Peace Country Storm
Peace Country Storm
–
U13 Female AA
2023-10-07
6:45pm to 8:15pm
North Central Impact
–
Warman Wildcats
Warman Wildcats
–
U13 Female AA
2023-10-07
5:00pm to 6:30pm
Edmonton Ice White
–
Regina Rebels
Regina Rebels
–
U13 Female AA
2023-10-07
3:15pm to 4:45pm
Edmonton Ice Blue
–
Winnipeg Twins
Winnipeg Twins
–
U13 Female AA
2023-10-07
1:30pm to 3:00pm
Peace Country Storm
–
Rocky Mountain Raiders
Rocky Mountain Raiders
–
U13 Female AA
2023-10-07
11:45am to 1:15pm
Warman Wildcats
–
GHC AA Black
GHC AA Black
–
U13 Female AA
2023-10-07
10:00am to 11:30am
Regina Rebels
–
GHC AA Red
GHC AA Red
–
U13 Female AA
2023-10-07
8:15am to 9:45am
Southern Express
–
Edmonton Ice Blue
Edmonton Ice Blue
–
U13 Female AA
2023-10-06
5:15pm to 7:00pm
Rocky Mountain Raiders
–
St Albert Bolts
St Albert Bolts
–
U13 Female AA
2023-10-06
3:15pm to 5:00pm
GHC AA Black
–
North Central Impact
North Central Impact
–
U13 Female AA
2023-10-06
1:15pm to 3:00pm
GHC AA Red
–
Edmonton Ice White
Edmonton Ice White
–
U13 Female AA
2023-10-06
11:15am to 1:00pm
GHC AA White
–
Edmonton Ice Blue
Edmonton Ice Blue
–
U18 AA
2023-10-04
8:30pm to 10:45pm
NWCAA Bruins
9
CRAA Gold
CRAA Gold
3
U13 AA
2023-09-24
10:45am to 12:15pm
NWCAA Stamps
7
CRAA White
CRAA White
4
U13 AA
2023-09-24
9:00am to 10:30am
CBHA Hawks
6
CNHA Black
CNHA Black
2
U18 AA
2023-09-20
7:45pm to 10:00pm
CNHA Black
4
CBHA Rangers
CBHA Rangers
5
U16 AA
2023-09-14
7:30pm to 9:45pm
NWCAA Bronks
4
CRAA Gold
CRAA Gold
4
U18 AA
2023-09-13
8:30pm to 10:45pm
CRAA Gold
2
NWCAA Stamps
NWCAA Stamps
5
U15 AA
2023-09-12
7:00pm to 9:15pm
CBHA Rangers
1
CRAA Gold
CRAA Gold
10